שירותי בריאות בגבעתיים

כמו כל עיר שמכבדת את תושביה, גבעתיים מספקת לתושביה שירותי בריאות ברמה הגבוהה ביותר. בין שירותי הבריאות שאותם תוכלו לקבל בעיר ניתן למנות קופות חולים, בתי מרקחת, מכוני רפואה שונים ועוד. המבחר הרב של שירותי הבריאות מאפשר לכם לבחור את אלו שהכי מתאימים לכם, ואנחנו כאן כדי לספר לכם על כל האפשרויות שעומדות לרשותכם בגבעתיים.

 

שירותי רפואה

בכל עיר, נוכחות של שירותי רפואה היא דבר חשוב משני היבטים. ההיבט הראשון נוגע לבריאותם של התושבים, כיון שאם שירותי רפואה לא יהיו נגישים הדבר עלול להוביל לפגיעה בבריאות של תושבי העיר. בנוסף, אי זמינות לשירותי רפואה גם פוגעת באיכות החיים הכללית בעיר, לאור העובדה שהתושבים יאלצו לכלות זמן רב בכל פעם בה הם נזקקים לקבל שירותים כאלו.

בעיר גבעתיים ניתן לקבל כמעט את כל סוגי השירותים רפואיים, ובחלק מהם יש אפילו מספר אופציות שאפשר לבחור ביניהן. אנחנו כאן כדי לתת לכם סקירה קצרה על שירותי הבריאות השונים הקיימים בעיר.

 

קופות חולים

הדבר הראשון והוא כנראה החשוב ביותר הוא כמובן קופת החולים. השירותים הרפואיים בימי שגרה אמורים להיות כאלה שאותם אנחנו מקבלים בקופת חולים, וכל עוד המצב הרפואי שלנו לא חריג, לא אמור להיות משהו שקופת החולים לא יכולה לספק לנו. בעיר גבעתיים ניתן להנות מסניפים של כלל קופות החולים, כך שיש לכם אפילו בחירה לאיזו קופה ללכת.

 

טיפת חלב

בדיוק כמו קופת החולים למבוגרים, טיפת חלב היא המקום שבו תינוקות מקבלים את הליווי הרפואי הראשון בחייהם. במשך כל התקופה הראשונה בחייו של תינוק חשוב לנהל מעקב צמוד אחרי ההתפתחות שלו על מנת לוודא שהיא תקינה. בטיפת חלב גם יעזרו לכם עם עצות שימושיות לגידול הילד, ויבדקו שאתם מסתדרים איתו מבחינה רפואית. כמובן, בגבעתיים תוכלו למצוא גם את זה.

 

רפואה אסתטית

מלבד שירותי רפואה רגילים, בעיר ישנו גם מכון לרפואה אסתטית. אמנם מדובר על משהו שאפשר להסתדר גם אם הוא נמצא בעיר אחרת, אולם תמיד כדאי להכיר את האופציות שנמצאות קרוב לבית.

 

פיזיותרפיה

פיזיותרפיה שייכת לעולם הרפואה והיא נועדה בעיקר במקרים של שיקום מפציעה או שיקום לאחר ניתוח. כמובן, לא מדובר על שירות חירום, אולם מי שנזקק לטיפול פיזיותרפיה בדרך כלל נזקק לבצע אותו לאורך תקופה, מה שאומר שאם המכון לא נמצא בקרבת הבית זה עלול לגרור בזבוז זמן מיותר. בגבעתיים תוכלו להנות ממכון פיזיותרפיה בלי לצאת מהעיר.

 

בתי מרקחת

בתי המרקחת בגבעתיים שוכנים בקופות החולים או בסניפים מקומיים של בתי מרקחת פרטיים. בבתי המרקחת תוכלו להשיג כל מה שאתם צריכים מבחינת תרופות ומוצרי רפואה. בעיר ישנו גם בית מרקחת תורן, כך שאתם יכולים במקרה הצורך להשיג תרופות 24 שעות ביממה.

 

בתי חולים

בתי חולים הם הדבר היחיד שאותו אתם לא יכולים לקבל בתוך העיר גבעתיים. אם אתם זקוקים לאשפוז, ייעוץ רפואי בבית חולים או טיפול רפואי מורכב יותר, יהיה עליכם לצאת מהעיר. הבשורה הטובה היא שאתם לא צריכים להתרחק יותר מידי לאור העובדה שבתל אביב הסמוכה או ברמת גן יש בתי חולים.

 

לסיכום

העיר גבעתיים מאפשרת לתושביה להנות משירותי בריאות ברמה הגבוהה ביותר. מלבד סניפים של כל קופות החולים בעיר, ניתן להנות גם מבתי מרקחת, שירותי רפואה משלימים, מכון פיזיותרפיה ועוד. המקרה היחיד שבו תצטרכו לצאת מגבעתיים עבור שירותי רפואה הוא אם אתם צריכים בית חולים, ואז תוכלו לקבל את השירות מאחד מבתי החולים של העיר תל אביב הסמוכה.

You may also like...

דילוג לתוכן