תיאטרון גבעתיים

תיאטרון גבעתיים הוא בית תרבות שמספק שירותים לתושבי גבעתיים והאזור. בתיאטרון ניתן להנות ממופעי תרבות בסגנונות שונים, וכל אחד יכול למצוא בתיאטרון את מבוקשו מהבחינה הזו. אנחנו כאן כדי לספר לכם את כל מה שצריך לדעת על תיאטרון גבעתיים, וכיצד גם אתם יכולים להנות מהשירות הנהדר שאותו הוא מספק לתושבי האזור.

 

תיאטרון גבעתיים

תיאטרון גבעתיים הוא מרכז לאומנויות הבמה השוכן בעיר גבעתיים, ולמעשה מספק שירותי תרבות לתושבים רבים באזור תל אביב והמרכז. ההקמה של התיאטרון עצמו התרחשה רק בשנות התשעים כאשר עיריית גבעתיים החליטה להקצות שטח מסוים לטובת פעילות ציבורית, וההחלטה הייתה להקים בשטח הזה תיאטרון.

חנוכת התיאטרון התרחשה בשנת 1998 ומאז הוא נחשב לאחד מבתי התיאטרון המובילים בישראל, עם הצגות רבות, הפקות מקור והופעות תרבות מגוונות. דבר נוסף שמייחד את התיאטרון הוא המבנה הייחודי שלו.

 

מבנה התיאטרון

המבנה של התיאטרון הוא מהווה מונומנט אדריכלי מרשים, והוא אף זיכה את שני האדריכלים שבנו אותו בפרס יוקרתי. מכל פינה שרק מסתכלים עליו המבנה של התיאטרון בולט לעין, והוא מהווה אחד המקומות החשובים ביותר בעיר גבעתיים.

 

הפקות מקור

בניגוד לבתי תיאטרון רבים שרק משמשים לאירוח של מופעי תרבות, תיאטרון גבעתיים אחראי בעצמו על מספר הפקות מקור. בכל עונה תוכלו להנות בתיאטרון מהצגות או מחזות שאותן תיאטרון גבעתיים הכין לבד. אותם מופעים זוכים להצלחה רבה, ולא פעם התיאטרון זכה בפרסים יוקרתיים על עבודתו זאת. כמובן, התיאטרון מאפשר לכם להנות מתכנים נוספים.

 

מופעי בידור

גם אם הצגות זה משהו שאתם פחות מתחברים אליו, בתיאטרון גבעתיים אפשר גם להנות ממופעי בידור של מיטב אומני ישראל. בתיאטרון ישנם אולמות מספיק גדולים, כך שגם האומנים המובילים בארץ מגיעים אליו. אם אתם מחפשים מופעי בידור איכותיים תוכלו למצוא אותם באתר התיאטרון או לחפש ישירות דרך חברות הכרטיסים והאומנים עצמם.

 

הופעות לכבוד חנוכה

לרגל חג החנוכה, הילדים אמורים לקבל חופש מבתי הספר, ובמקום לשבור את הראש כיצד להעביר איתם את הזמן, כל מה שאתם צריכים זה פשוט לבחור תוכן אחד מתוך רבים שאותם תוכלו לקבל בתיאטרון גבעתיים לרגל החג. התיאטרון מציע לכם מגוון מופעים וסדנאות לרגל חג החנוכה, כאלו שמותאמים במיוחד עבור הילדים שלכם, ויוכלו להעניק להם בילוי מהנה אך כזה שגם יש בו תוכן.

 

מנויים

יתרון נוסף שיש בתיאטרון גבעתיים נעוץ ביכולת שלכם לעשות מנוי. התיאטרון מציע למי שפוקד אותו באון קבוע להנות ממנוי שנתי, כזה שמוזיל בצורה משמעותית את המחיר של כל הצגה או מופע. המנויים מחולקים למגוון סוגים כאשר ישנם מנויים עבור הצגות, מנוי להרצאות או סדנאות מסוימות ואפילו מנוי עבור ילדים למי שרוצה להעניק לילדים תכנים איכותיים בצורה קבועה.

 

סדנאות בריאות

דבר נוסף שמייחד את התיאטרון גבעתיים אלו קיומן של סדנאות בריאות במגוון תחומים. אם תמיד רציתם להכיר את הגוף שלכם טוב יותר ולהבין כיצד אתם יכולים לשפר את אורח החיים שלכם, הסדנאות הללו יכולות לענות במדויק על הצרכים שלכם. את הסדנאות מעבירים מומחים במגוון תחומים והם מיועדות בדיוק עבור אנשים כמוכם, כאלו שלא מחזיקים בידע רפואי עשיר.

 

מוסיקה

דבר נוסף שמייחד את תיאטרון גבעתיים אלו מופעים מוזיקליים אותם הוא עורך. במופעים הללו תוכלו להנות ממופע מוזיקלי אינטימי יחסית, לאור העובדה שההופעה נערכת במקום קטן יותר מזה שאליו אנחנו רגילים בהופעות אחרות. עם זאת, האיכות של ההופעות לא נופלת מזו שאותה תקבלו במקומות אחרים, ותוכלו להנות מהופעות של מיטב האומנים במוזיקה הישראלית.

 

הרצאות

כאמור, בתיאטרון יש מקומות כינוס איכותיים, מה שמאפשר לו גם להציע לכם להנות מהרצאות של מיטב המרצים. לא רק בתחומי הבריאות, אלא גם בתחומי המדע, הפילוסופיה וחוכמת החיים תיאטרון גבעתיים מביא עד אליכם את המרצים המובילים בתחום. באפשרותכם להירשם להרצאה בודדת או לקנות מנוי עבור סדרת הרצאות של מרצה מסוים או סדרה שעוסקת בנושא אחד.

 

השכרת אולמות

האולמות של תיאטרון גבעתיים נחשבים למרהיבים ביופיים, ואתם יכולים להנות מהם לא רק בעת הצגה. אם אתם מחפשים מקום לערוך בו כנס או אסיפה גדולה, התיאטרון מאפשר לכם להשכיר חלק מהאולמות שלו לצרכים שלכם. השכרת האולמות מאפשרת לכם להנות ממקום כינוס גדול, נגיש ומרשים, כזה שלא תוכלו למצוא במקומות אחרים.

לרשותכם עומדים מספר אולמות, בהתאם כמובן לגודל האירוע שאותו אתם רוצים להפיק. מומלץ להזמין את האולמות כמה שיותר זמן מראש, כדי לא ליצור מצב שבו האולם שאתם רוצים עבור הכנס שלכם כבר יהיה תפוס לטובת מישהו אחר.

 

הזמנת כרטיסים

אז אחרי שהבנתם כמה אופציות יש לכם בתיאטרון גבעתיים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להיכנס לאתר של התיאטרון ולבחור כרטיסים עבור המופע שבו אתם מעוניינים לקחת חלק. אנחנו יכולים להבטיח לכם שאחרי שתבואו פעם אחת לתיאטרון גבעתיים, לא תוכלו לוותר על החוויה הנהדרת הזו.

 

לסיכום

התיאטרון בגבעתיים הוקם בסוף שנות התשעים ומאז הוא מאפשר לתושבי האזור להנות מתכנים מגוונים. התיאטרון מציע הצגות, מחזות, סדנאות ואף סדרות של הרצאות מפי מיטב המרצים. בתיאטרון יש גם הפקות מקור ואפילו תכנים שמתאימים במיוחד עבור הילדים. אם אתם פוקדים את התיאטרון באופן קבוע, מנוי לתיאטרון יכול להפוך את החוויה הזו לזולה יותר, אז מהרו לקנות אותו.

You may also like...

דילוג לתוכן